درج آگهی

چگونه کار اینترنتی پیدا کنیم

چگونه کار اینترنتی پیدا کنیم


: 470

در حالت کلی زمانی که شما بتوانید از طریق اینترنت و فعالیت‌هایی اینترنتی برای خود درآمد کسب ‌کنید، در واقع به انجام کار اینترنتی مشغول شده‌اید. پس کار اینترنتی کاری است که از طریق اینترنت انجام می‌شود و برای صاحب خود منبع درآمدی محسوب می‌شود.

کار اینترنتی چیست؟

قبل از پرداختن به هر چیز بهتر است با مفهوم کار اینترنتی آشنا شوید.
در حالت کلی زمانی که شما بتوانید از طریق اینترنت و فعالیت‌هایی اینترنتی برای خود درآمد کسب ‌کنید، در واقع به انجام کار اینترنتی مشغول شده‌اید. پس کار اینترنتی کاری است که از طریق اینترنت انجام می‌شود و برای صاحب خود منبع درآمدی محسوب می‌شود.

واسطه اینترنتی

از جمله روش‌های پیدا کردن کار اینترنتی واسطه اینترنتی بودن است. اگر می‌خواهید به عنوان واسطه اینترنتی مشغول به کار شوید، باید محصولات شرکت‌های دیگر را در ازای دریافت مبلغی معین (کمیسیون) به فروش برسانید. در این کار شما مجبور نیستید که برای فروش محصولات برای خود سایتی داشته باشید.

بلکه می‌توانید با استفاده از کانال‌های دیگراین کار را انجام دهید. از طرفی چون شما محصولات شرکت‌های دیگر را به فروش می‌رسانید مجبور به تولید محصولی نیستید و این یکی دیگر از مزایای انجام این کار می‌باشد. اگر برای فروش محصولات به عنوان یک شعبه فروش ثبت نام کرده و از لینک ارجاع مخصوص به خودتان استفاده نمایید، به ازای هر محصول فروخته شده، درآمدی عاید شما خواهد شد.

ساخت برنامه‌های سرگرم کننده یک راه پیداکردن کار اینترنتی

از دیگر کارهایی که در اینترنت قابل انجام شدن است، ساخت و تهیه برنامه‌های اجتماعی و برنامه‌های سرگرم کننده است. برای مشغول شدن به این کار، شما باید برنامه‌های اجتماعی و سرگرمی بسازید و از طریق دریافت هزینه عضویت هفتگی و یا ماهانه از اعضا به درآمدهای قابل توجهی برسید. فقط سعی کنید برنامه‌های منحصر به فرد و عالی بسازید تا بتوانید مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کنید.

ساخت و فروش برند

از جمله کارهایی که می‌شود در اینترنت انجام داد، ساخت برند و فروش آن است. اگر در خلق تصاویر استعداد دارید می‌توانید این کار را برای انجام دادن انتخاب کنید. طرح‌های منحصر به فرد طراحی کنید و آن‌ها را در طیف گسترده‌ای از وب سایت‌ها بارگذاری نمایید. چنانچه شخصی طرح شما را بپسندد، آن شرکت آن‌ها را چاپ کرده و محصول را تحویل می‌دهد. از طرفی می‌توانید به ازای دریافت حق العمل برای تقویم‌ها، کیف‌ها، کتاب‌ها، تیشرت‌ها، کلاه‌ها، پوستر‌ها، کارت‌های دعوت و غیره طرح‌های منحصر به فرد طراحی کنید و از این طریق درآمد کسب نمایید. لذا یک روش برای پیدا کردن کار اینترنتی ساخت و فروش برند است.

طراحی سایت آموزشی یکی از روش‌های پیداکردن کار اینترنتی

از دیگر کارهایی که می‌توان در اینترنت آن را پیدا کرد و در آن مشغول به کار شد، طراحی سایت‌های آموزشی است. اگر در زمینه‌ای تخصص دارید و می‌توانید آن را به دیگران نیز آموزش دهید، یک وب سایت طراحی کنید و یا این که در سایت‌های آموزشی ثبت نام کنید و از طریق آن ویدئوهای آموزشی، فایل‌های آموزشی، کتاب‌ها، مقالات و غیره را به اشتراک بگذارید. برای این که مخاطبان بیشتری به سایت شما هدایت شوند می‌توانید نمونه‌ای از ویدئوهای آموزشی خود را در یوتیوب و یا در آپارات به اشتراک بگذارید و از طریق آن به درآمدهای بالایی برسید.

خرید دامنه

از آنجایی که خرید دامنه و فروش آن به زمان و سرمایه کمی نیاز دارد، از بهترین کسب و کارهای اینترنتی برای کسب درآمد محسوب می‌شود. برای مشغول شدن به این کار شما باید به قیمت مصوب و یا حتی به قیمت ارزان‌تر یک دامنه بخرید و سپس آن را به قیمت بیشتر به فروش برسانید. مشغول شدن به این کار درآمد بالایی را نصیب شما خواهد کرد. این روش نیز یکی از روش‌های پیداکردن کار اینترنتی می‌باشد.

پیداکردن کار اینترنتی با وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی هم می‌تواند به عنوان یک کار اینترنتی مطرح شود. اگر علاقه‌مند به نوشتن هستید، حتماً این کار را برای انجام دادن انتخاب کنید. در مورد موضوعات خاص به سبک و سیاق خودتان بنویسید. با این کار کم کم مخاطبان زیادی را به دور خود جمع خواهید کرد. زمانی هم که مخاطبان شما زیاد شوند، شما قادر به کسب درآمد و سود خواهید بود. چرا که می‌توانید تبلیغ کنندگان کلیدی را جذب نمایید و یا این که محصولات برندهای دیگر را به فروش برسانید.

همکاری با تبلیغ کنندگان

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، فروش بخشی از فضای وبلاگ و یا وب‌سایت البته اگر مالک آن‌ها باشید، به تبلیغ کنندگان می‌تواند درآمد قابل توجهی را نصیب شما نماید. به این صورت که با هر بار کلیک مخاطبان و بازدید کنندگان روی این تبلیغات در که صفحه شما قرار گرفته است، به صورت جانبی پولی عاید شما خواهد شد.

پیداکردن کار اینترنتی با تحقیق و پژوهش

بسیاری از شرکت‌ها و یا حتی بسیاری از افراد هستند که افرادی را استخدام می‌کنند تا برای آن‌ها پژوهش‌ها و تحقیقات خاصی انجام دهند. چرا که یا خود در این زمینه تخصص ندارند و یا این که وقت کافی برای انجام این کار را ندارند. لذا شما می‌توانید به عنوان یک پژوهشگر و محقق به استخدام این شرکت‌ها درآیید و آن‌ها را در انجام پژوهش‌ها و بررسی‌های اینترنتی‌هایشان کمک کنید و از این طریق هم یک کار اینترنتی پیدا کنید و هم درآمد کسب کنید.

البته به جزء مواردی که در بالا ذکر شد شما می‌توانید در اینترنت به کارهای دیگری همچون مشاوره رسانه‌های اجتماعی، عکاسی برای سایت‌ها، تولید محتوا، داد و ستد سهام، تدریس، خرید و فروش وب سایت، نمونه خوانی، رزومه نویسی و غیره بپردازید و از این طریق به درآمدهای قابل توجهی دست یابید. اما برای پیداکردن کار اینترنتی و به عبارت دیگر برای شروع یک کسب و کار اینترنتی باید اقدامات زیر را انجام دهید:

شناسایی توانایی‌های خود

برای این که کار اینترنتی پیدا کنید، در وهله اول باید ببینید دارای چه توانایی‌هایی هستید. چرا که این توانایی‌های شماست که در کسب و کار اینترنتی به درد شما خواهد خورد و شما را یاری خواهد کرد. برای مثال اگر در نوشتن دستی بر آتش دارید یا فن بیان‌تان خوب است و یا فتوشاپ بلد هستید، می‌توانید حوزه‌ی کاری خود را مشخص کنید و از این توانایی‌ها در کسب و کار خود استفاده کنید.

نقش انتخاب حوزه کاری در پیداکردن کار اینترنتی

گام دوم در پیداکردن کار اینترنتی انتخاب حوزه کاری است. برای انتخاب حوزه کاری خود باید ببینید چه توانایی‌ها و تخصص‌هایی دارید تا با توجه به آن‌ها حوزه کاری خود را انتخاب کنید. اگر هم در زمینه خاصی تخصص ندارید، اما می‌خواهید یک کار اینترنتی پیدا کنید، بهترین کار این است که سراغ حوزه‌های کاری پرطرفدار بروید که می‌توانند به میزان زیادی نیازهای مردم را رفع کنند.

برای شناسایی حوزه‌های کاری پرطرفدار نیز می‌توانید از ابزارهایی همچون گوگل استفاده کنید. گوگل ترندز با نشان دادن روند دیده شدن یک کلید واژه در طول یک بازه زمانی مثلاً یکساله این امکان را برای شما به وجود می‌آورد که حوزه‌های کاری پرطرفدار را از طریق تکرار کلید واژه شناسایی کنید

تهران جو؛بانک اطلاعات مشاغل تهران

بانک اطلاعات تجاري شهر تهران در قالب پايگاه اينترنتي تهران جو در سال 96 آغاز به کار کرد ، هدف از ايجاد اين پايگاه ، دسترسي بازديد کنندگان به يک بانک جامع اطلاعاتي از آگهي هاي در شهر تهران مي باشد .

استقبال شما از نخستين بانک اطلاعات تجاري شهر تهران ، ما را بر آن داشت که در دو فاز مجزا در سالهاي 96 و 97 ، سايت تهران جو را توسعه دهد و امکانات متنوعي جهت بهينه شدن نتايج جستجو ، افزايش رکوردهاي بانک اطلاعاتي و طراحي ظاهر کاربر پسند به اين پايگاه اضافه نمايد .

امکان جستجو در محدوده ي خاص ، جستجو بر حسب نوع فعاليت و يا نام آگهي و نمايش نتايج به صورت تصويري و متني با اطلاعات کامل در بين هزاران رکورد اطلاعاتي از مزاياي اصلي سايت تهران جو مي باشد